Availability: На залиха

Малена Маскара Deluxe

Малена Маскара Deluxe

130,00 ден.
Богата формула, која прави вашите трепки да изгледат луксузно. Супер четка за гламурозен изглед
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Богата формула, која прави вашите трепки да изгледат луксузно. Супер четка за гламурозен изглед

Како да нанесете

Чекор 1: Пред нанесување, ставете ја четкичката во маскарата само еднаш. Чекор 2: Отворете ги ширум очите при нанесувањето на маскарата и погледот насочете го пема доле. Чекор 3: Нанесувајте од коренот, кон врвот Чекор 4: Четкицата треба да ја поставите хоризонтално при нанесувањето на маскарата, и за најдобри резултати и покриеност на секој очен капак, истакнете ги врвовите така што четкицата ќе ја свртите вертикално.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена Маскара Deluxe

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг