Акција

Grid List

Постави опаѓачка насока

7 Продукт(и)

 1. Малена - Glossy
  170,00 ден.
  Кремаст и сјаен долготраен кармин кој се топи на усните. Повеќе
 2. Малена Black Tattoo
  110,00 ден.

  Иновативни апликатори во конусовидна форма за прецизно нанесување!
  Без растечување и размрчкување! Повеќе
 3. Малена Cat Eyes
  110,00 ден.

  Иновативни апликатори во конусовидна форма за прецизно нанесување!
  Без растечување и размрчкување! Повеќе
 4. Малена My First Eyeliner
  200,00 ден.

  За лесно и прецизно цртање на линииите, ултра тенки четки со тенок врв, со лесно лизгање, влажен сјај и богата боја. Повеќе
 5. Малена Маскара Deluxe
  130,00 ден.

  Богата формула, која прави вашите трепки да изгледат луксузно. Супер четка за гламурозен изглед Повеќе
 6. Малена Маскара за веѓи
  100,00 ден.
  Уживај во твојот природен изглед со оваа нова формула од гел за веѓи што трае долго и создава неверојатен волумен. Врвот за прецизност од малата четкичка овозможува да се оформат веѓите Повеќе
 7. Течни сенки за очи
  100,00 ден.
  Единаесет нови сенки за љубов!
  Богати, течни нијанси со долгортрајна боја.
  Долготрајна боја која не се размачкува! Повеќе

Grid List

Постави опаѓачка насока

7 Продукт(и)