Availability: На залиха

Малена Маскара за веѓи

Малена Маскара за веѓи

100,00 ден.
Уживај во твојот природен изглед со оваа нова формула од гел за веѓи што трае долго и создава неверојатен волумен. Врвот за прецизност од малата четкичка овозможува да се оформат веѓите

* Неопходни полиња

100,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Уживај во твојот природен изглед со оваа нова формула од гел за веѓи што трае долго и создава неверојатен волумен. Врвот за прецизност од малата четкичка овозможува да се оформат веѓите

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена Маскара за веѓи

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Слични производи