Availability: На залиха

Малена Маскара Extra size for extra long lash

Малена Маскара Extra size for extra long lash

110,00 ден.
Прецизно разделување по целата должина, неверојатен волумен за гламурозен поглед...
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Прецизно разделување по целата должина, неверојатен волумен за гламурозен поглед...

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: Пред нанесување, ставете ја четкичката во маскарата само еднаш. Чекор2: Отворете ги ширум очите при нанесувањето на маскарата и погледот насочете го пема доле. Чекор3: Нанесувајте од коренот, кон врвот Чекор4: Четкицата треба да ја поставите хоризонтално при нанесувањето на маскарата, и за најдобри резултати и покриеност на секој очен капак, истакнете ги врвовите така што четкицата ќе ја свртите вертикално.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена Маскара Extra size for extra long lash

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг