Availability: На залиха

Малена Маскара во 5 бои – зелена

Малена Маскара во 5 бои – зелена

140,00 ден.
Совршен баланс на волумен, должина и интезитет.

* Неопходни полиња

140,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Совршен баланс на волумен, должина и интезитет.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: Пред нанесување, ставете ја четкичката во маскарата само еднаш. Чекор2: Отворете ги ширум очите при нанесувањето на маскарата и погледот насочете го пема доле. Чекор3: Нанесувајте од коренот, кон врвот Чекор4: Четкицата треба да ја поставите хоризонтално при нанесувањето на маскарата, и за најдобри резултати и покриеност на секој очен капак, истакнете ги врвовите така што четкицата ќе ја свртите вертикално.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена Маскара во 5 бои – зелена

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг