Availability: На залиха

Малена Моливи за веѓи - 103

Малена Моливи за веѓи - 103

90,00 ден.
Малена Моливи за веѓи

* Неопходни полиња

90,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Малена Моливи за веѓи

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: Користете го моливот за да ги обликувате вашите веѓи нагоре и надолу. Чекор2: Изберете молив една нијанса потемна од вашите веѓи. Чекор3: Обележете ѓи вегите над аглите на вашите очи за да добиете попрецизна линија. Чекор4: Користете нежни потези во правец на раст на влакната за да ги потполните и обликувате вашите веѓи.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена Моливи за веѓи - 103

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг