Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Anti Yelowing

Malena Nail Hardener Anti Yelowing

50,00 ден.
2. Malena Nail Hardener Anti yelowing healthy and with natural look
Лак за зацврстување кој ја враќа природната боја на вашите нокти. Користејќи специјална формула ги елиминира сите темни нијанси на Вашите нокти, ги освежува и ги штити од пожолтување повторно.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
2. Malena Nail Hardener Anti yelowing healthy and with natural look Лак за зацврстување кој ја враќа природната боја на вашите нокти. Користејќи специјална формула ги елиминира сите темни нијанси на Вашите нокти, ги освежува и ги штити од пожолтување повторно.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Anti Yelowing

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг