Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Double Use 2 in 1

Malena Nail Hardener Double Use 2 in 1

50,00 ден.
3. Malena Nail Hardener Double Use 2 in 1
Лак за зацврстување со двојна формула, која ги штити Вашите нокти и исто така им дава сјаен и долготраен ефект.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
3. Malena Nail Hardener Double Use 2 in 1 Лак за зацврстување со двојна формула, која ги штити Вашите нокти и исто така им дава сјаен и долготраен ефект.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Double Use 2 in 1

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг