Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Scratch Repair

Malena Nail Hardener Scratch Repair

50,00 ден.
5. Malena Nail Hardener Scratch Repair
Лак за зацврстување на ноктите кој обезбедува мазно и сјајно дејство врз вашите нокти, ги полни нерамнините, ги зајакнува и штити ноктите од оштетување.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
5. Malena Nail Hardener Scratch Repair Лак за зацврстување на ноктите кој обезбедува мазно и сјајно дејство врз вашите нокти, ги полни нерамнините, ги зајакнува и штити ноктите од оштетување.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Scratch Repair

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг