Availability: На залиха

Malena Nail Tretment Total Action 8 in 1

Malena Nail Tretment Total Action 8 in 1

50,00 ден.
7. Malena Nail Tretment Total Action 8 in 1
Максимално ги зајакнува ноктите, го стимулира нивниот раст и ги прави поотпорни на механички оштетувања. По третманот, ноктите се заштитени од пукање, кршење и котација.
По 10 дена од третманот исчезнуваат сите проблеми со ноктите.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
7. Malena Nail Tretment Total Action 8 in 1 Максимално ги зајакнува ноктите, го стимулира нивниот раст и ги прави поотпорни на механички оштетувања. По третманот, ноктите се заштитени од пукање, кршење и котација. По 10 дена од третманот исчезнуваат сите проблеми со ноктите.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Malena Nail Tretment Total Action 8 in 1

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг