Availability: На залиха

Малена Matte Lipstick

Малена Matte Lipstick

120,00 ден.
Малена Matte Lipstick

* Неопходни полиња

120,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Малена Matte Lipstick

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена Matte Lipstick

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг