Availability: На залиха

Малена Vinyl

Малена Vinyl

120,00 ден.
Слоеви за уста со специјална четка од природни влакна која го подобрува природниот облик на вашите усни и делува како совршенство на втора кожа. Разумна мешавина на витамин Д и масло од арган. Сензуален сјаен изглед кој трае со часови

* Неопходни полиња

120,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Слоеви за уста со специјална четка од природни влакна која го подобрува природниот облик на вашите усни и делува како совршенство на втора кожа. Разумна мешавина на витамин Д и масло од арган. Сензуален сјаен изглед кој трае со часови

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: Користете ја четката за усни за да да ги наполните усните. Чекор2: Користете безбојна пудра помеѓу слоевите за поголема долготрајност. Чекор3: Креирајте неверојатен ефект на полни усни со нанесување на мала количина од вашиот кармин. Чекор4: За уште подобар изглед, отцртајте ги вашите усни со соодветна нијанса на молив за усни Малена а потоа нанесете го сјајот.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена Vinyl

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Слични производи