Availability: На залиха

Лак за нокти

Лак за нокти

50,00 ден.
101 нијанса за секое расположение...

* Неопходни полиња

50,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
101 нијанса за секое расположение...

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: Бидете сигурни дека вашите нокти се суви и чисти . Чекор2: Нежно притиснете ги котикулите наназад пред нанесувањето. Чекор3: Ставете ја четката во шишенцето и внимателно нанесете на површинат на ноктите. Повторете додека површината не е целосно покриена. Чекор4: Отстранете ги несоврашеностите со памук и отстранувач на лак за нокти.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Лак за нокти

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг