Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Mate Top Coat

Malena Nail Hardener Mate Top Coat

50,00 ден.
4. Malena Nail Hardener Mate Top Coat
Лак за зацврстување на ноктите, кој благодарение на неговата формула богата со специфични и внимателно избрани состојќи, го преобразува секој лак за нокти од сјаен во мат без менување на основната боја.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
4. Malena Nail Hardener Mate Top Coat Лак за зацврстување на ноктите, кој благодарение на неговата формула богата со специфични и внимателно избрани состојќи, го преобразува секој лак за нокти од сјаен во мат без менување на основната боја.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Mate Top Coat

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг