Availability: На залиха

Malena French Manicure Лак

Malena French Manicure Лак

50,00 ден.
Малена француски маникир - За шик и полиран француски изглед на вашите нокти. Сега овој стил на нокти е лесно да се направи за себе или за роднина дома.
За впечатлив изглед изберете бледо розе или проѕирен основен слој и направете полумесечина на врвот на вашите нокти бел лак.
Дајте и париски третман на ваштите нокти за само 50ден.

* Неопходни полиња

50,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Малена француски маникир - За шик и полиран француски изглед на вашите нокти. Сега овој стил на нокти е лесно да се направи за себе или за роднина дома. За впечатлив изглед изберете бледо розе или проѕирен основен слој и направете полумесечина на врвот на вашите нокти бел лак. Дајте и париски третман на ваштите нокти за само 50ден.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Malena French Manicure Лак

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг