Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Plumping Effect

Malena Nail Hardener Plumping Effect

50,00 ден.
6. Malena Nail Hardener Plumping Effect
Лак за зацврстување на ноктите, кој има посебна формула која ви дава целосен, зокружен, волумен ефект на Вашите нокти.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
6. Malena Nail Hardener Plumping Effect Лак за зацврстување на ноктите, кој има посебна формула која ви дава целосен, зокружен, волумен ефект на Вашите нокти.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Plumping Effect

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг