Availability: На залиха

Молив за очи Soft Formula

Молив за очи Soft Formula

80,00 ден.
Малена Молив за очи

* Неопходни полиња

80,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Малена Молив за очи

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: За моливчето да ви трае подолго, откако ќе го нанесете, покријте го со еден слој сенка за очи во истата боја. Чекор2: Направете си туш за очи со тоа што моливчето ќе го загреете со запалка, па потоа ќе исцртате линија. Чекор3: Ако постојано се борите затоа што не можете да нацртате права линија со моливче, следен пат нанесете го непрецизно. Дури потоа обликувајте ја линијата со чепкалка за уши и малку вазелин со кој полесно ќе го отстрани вишокот. Чекор4: Поправете ги грешките со моливче во боја на кожата.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Молив за очи Soft Formula

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Слични производи