Availability: На залиха

Течни сенки за очи

Течни сенки за очи

100,00 ден.
Единаесет нови сенки за љубов!

Богати, течни нијанси со долгортрајна боја.

Долготрајна боја која не се размачкува!

* Неопходни полиња

100,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Единаесет нови сенки за љубов!
Богати, течни нијанси со долгортрајна боја.
Долготрајна боја која не се размачкува!

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: Сенката обично се избира според бојата на очите. Но подобар ефект се постигнува кога ќе се направи контраст. Чекор2: Мешање на различни бои може да изгледа интересно, но сепак внимавајте да не направите преголема спротивност. Чекор3: За сенката да дојде до израз, ставете и маскара и молив. Тие на очите ќе им дадат форма, а сенката ќе ги отвори.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Течни сенки за очи

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Слични производи