Availability: На залиха

Малена Colorfast

OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Интезивна боја.
Екста долготрајност.
Комбинација на смели и неутрални бои.
Мат ефект и хидратација

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: Направете пилинг на вашите усни пред да нанесете кармин, за тие да изгледаат полни и меки. Чекор2: Доколку сакате вашиот кармин што подолго да се задржи на вашите усни, тоа ќе може да го постигнете така што ќе искористите тенок слој марамче како подлога за да нанесете течна пудра на усните Чекор3: За уште подобар изглед, отцртајте ги вашите усни со соодветна нијанса на молив за усни Малена а потоа нанесете го сјајот. Чекор4: Трагите од моливот за усни прекријте ги со течна пудра, која пак ќе ја нанесете се чепкалка за уши.

Коментари

Be the first to review this product

Вашето мислење за производот: Малена Colorfast

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг