Availability: На залиха

Malena French Manicure Лак

Malena French Manicure Лак

50,00 ден.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Малена француски маникир - За шик и полиран француски изглед на вашите нокти. Сега овој стил на нокти е лесно да се направи за себе или за роднина дома. За впечатлив изглед изберете бледо розе или проѕирен основен слој и направете полумесечина на врвот на вашите нокти бел лак. Дајте и париски третман на ваштите нокти за само 50ден.

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Коментари

Be the first to review this product

Вашето мислење за производот: Malena French Manicure Лак

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг