Availability: На залиха

Малена - Soft Formula

Малена - Soft Formula

80,00 ден.
Малена молив за усни - Soft Formula

* Неопходни полиња

80,00 ден.
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
Малена молив за усни - Soft Formula

Услови за достава

БЕСПЛАТНА ДОСТАВАЗА НАРАЧКИ НАД 400ДЕН.

Како да нанесете

Чекор1: За да постигнете убави и полни усни, најпрво е битно пред да ставите молив за усни, да нанесете пудра. Чекор2: Пред нанесување на моливот важно е добро да биде изострен, но не и премногу. Чекор3: Нанесете го моливот почнувајќи од средината на усните, па движете се кон аглите. Чекор4: Внимавајте на тоа моливот да се спои со усните, затоа што така ќе ви трае подолго.

Коментари

Биди прв кој ќе коментира за овој производ

Вашето мислење за производот: Малена - Soft Formula

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг