Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Anti Yelowing

Malena Nail Hardener Anti Yelowing

50,00 ден.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
2. Malena Nail Hardener Anti yelowing healthy and with natural look Лак за зацврстување кој ја враќа природната боја на вашите нокти. Користејќи специјална формула ги елиминира сите темни нијанси на Вашите нокти, ги освежува и ги штити од пожолтување повторно.

Коментари

Be the first to review this product

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Anti Yelowing

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг