Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Mate Top Coat

Malena Nail Hardener Mate Top Coat

50,00 ден.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
4. Malena Nail Hardener Mate Top Coat Лак за зацврстување на ноктите, кој благодарение на неговата формула богата со специфични и внимателно избрани состојќи, го преобразува секој лак за нокти од сјаен во мат без менување на основната боја.

Коментари

Be the first to review this product

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Mate Top Coat

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг