Availability: На залиха

Malena Nail Hardener Plumping Effect

Malena Nail Hardener Plumping Effect

50,00 ден.
OR
ЗА ПРОИЗВОДОТ:
6. Malena Nail Hardener Plumping Effect Лак за зацврстување на ноктите, кој има посебна формула која ви дава целосен, зокружен, волумен ефект на Вашите нокти.

Коментари

Be the first to review this product

Вашето мислење за производот: Malena Nail Hardener Plumping Effect

Како го оценувате овој продукт ? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг